Programy z naszej oferty możesz zakupić w naszym sklepie matsol.pl lub na allegro.pl

Oprogramowanie dedykowane

Tworzymy oprogramowanie według potrzeb klienta. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi programistycznych, głównie sprawdzonych, licencjonowanych produktów Microsoftu. To w połączeniu z dużą wiedzą i doświadczeniem pozwala wykonywać zlecenia w krótkim czasie i za rozsądną cenę. Tworzymy zarówno niewielkie rozwiązania jak i duże, sieciowe projekty. Jeśli chcecie Państwo usprawnić funkcjonowanie firmy wdrażając oprogramowanie i przez to zaoszczędzić czas i koszty, prosimy o kontakt. Poniższe informacje mogą pomóc w podjęciu decyzji o rozpoczęciu współpracy z nami :

Nasze produkty, gotowe oprogramowanie

Jeśteśmy producentem kilku programów, które jako gotowe rozwiązania sprzedajemy naszym klientom. Oto one :

mHotel - profesjonalny, kompletnty system hotelowy

mHotel to efekt blisko dziesięciu lat naszej pracy, we współpracy z osobami związanymi z hotelarstwem. W obecnej chwili możemy zaoferować Państwu bardzo stabilny, bogaty w funkcje system recepcyjny. Może on obsłużyć obiekty wynajmujące pokoje, apartamenty, domki oraz łóżka - czyli hostele. mHotel jest programem cały czas rozwijanym, w ciągu roku publikujemy od kilku do kilkunastu aktualizacji, które są dostępne dla naszych klientów.

Więcej

mPensjonat - prosty program recepcyjny

Program hotelowy mPensjonat znacznie upraszcza zarządzanie domem wczasowym, pensjonatem, hotelem lub hostelem. Jest znacznie uproszczona wersja naszego innego produktu - mHotel. Dużą wagę przykładamy do tego, by program był wygodny i intuicyjny w obsłudze.. Program może pracować na bazie danych lokalnej lub serwerowej - MS SQL Server.

Więcej

mFaktura Magazyn i mFaktura Standard - oprogramowanie do fakturowania i magazynu

Programy z tej kategorii to najlepiej sprzedające się nasze produkty. Programy te są bardzo proste w obsłudze, co zdecydowanie wyróżnia je na tle większości programów konkurencji. Pierwsza wersja mFaktury powstała już w 2008 roku i od tego czasu nieprzerwalnie pracujemy nad jej rozwojem i udoskonalaniem.

Więcej

mOSP - oprogramowanie dla jednostek straży pożarnych OSP

Oferowana aplikacja ułatwia kompleksową obsługę jednostek straży pożarnych. Funkcjonuje już w ok 700 jednostkach w kraju. Program został opracowany we współpracy z ochotnikami z kilku OSP, w związku z tym wyposażony został we wszystkie niezbędne dla straży pożarnych moduły. Był i jest aktualizowany na podstawie cennych uwag osób używających aplikacji na co dzień.

Więcej

Niektóre ze zrealizowanych zleceń

mSzyfr

Prosta aplikacja do szyfrowania danych w postaci plików i tekstu. Możliwość szyfrowania i deszyfrowania plików i katalogów algorytmami DES, RC2, TripleDES, Rijndael. Tworzenie funkcji skrótu dla tekstu ( hash ) algorytmami MD5, SHA1, SHA256, SHA384, SHA512, RIPEMD160

mFundusze

Rozbudowana aplikacja do analizy funduszy inwestycyjnych.Zastosowaliśmy wiele ciekawych rozwiązań autorskich, pozwalających analizować fundusze.

Bank

Duży projekt wykonany na zlecenie Instytutu Zootechniki w Krakowie. Oprogramowanie ma ułatwić organizację banku materiałów genetycznych. System oprócz części dotyczącej gospodarowania materiałem genetycznym, pozwala zarządzać magazynem i laboratorium.

Tablice LED

Program do obsługi tablic diodowych, wykonany na zlecenie firmy "KELMEX". Pozwalający przygotować projekt i wyświetlać go na tablicy.

Montaż

Montaż kontraktowy - oprogramowanie na zlecenie firmy Kelmex, usprawniające pracę firmy montującej urządzenia elektroniczne.

Zamówienia

Oprogramowanie na zlecenie firmy Łasuch, usprawniające pracę piekarni i hurtowni piekarniczych

Serwis

Oprogramowanie usprawniające działanie firmy zajmującej się instalacją kotłów i urządzeń hydraulicznych

mLokale

Oprogramowanie do zarządzania wynajmem lokali użytkowych.

Optyk

Program do zarządzania zamówieniami, zleceniami w salonie optycznym..